Nawigacja
Odliczamy do:

WAKACJI

Dzień
Dziś jest:

Wschód słońca: 5:13
Zachód słońca: 19:41

Dzień trwa:
14 Godzin 27 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 4:07
Ferie w Szkole

 

Images: 6.gif

Ferie w Szkole
od 19.01.09r do 23.01.09r

Poniedziałek 19.01.09r-Wycieczka do Kliczowa
Wyjazd o Godz. 800 Powrót około 15-tej / Koszt wycieczki 15zł

Wtorek 20.01.09r-Wyjazd do Aquaparku w Polkowicach
Wyjazd i Godz.800 Powrót około 16-tej / Koszt wyjazdu 16zł

Środa 21.01.09r        Zajęcia
Czwartek 22.01.09r   Rekreacyjno-Sportowe 
Piątek 23.01.09r        Pod Kierunkiem Naucz. w-f od godz.900-1200 w Hali


Zapisy i wpłaty prowadzą
Naucz. - Lucyna Worobij
Naucz. - Ewa Dorondziak








ŻYCZENIA NOWOROCZNE

 



Stary rok mija, lecz marzenia zostają
Niech one się wam wszystkie spełniają
I z Nowym Rokiem niech los wam sprzyja
A ogród życia wnet się zazieleni
Szampańskiej zabawy i mocnej głowy
w tę jedyną noc w roku !!

Życzy Redakcja Strony 


ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

 

Z okazji świąt Bożego Narodzenia
wielu głębokich i radosnych przeżyć,
wewnętrznego spokoju,
zadumy nad płomieniem świecy,
zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami...

Życzy Redakcja strony




II JARMARK ADWENTOWY



Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu

Zaprasza do wspólnego przeżywania zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

II Jarmark Adwentowy

21 Grudnia/Niedziela/ godz.12.00-17.00

Na Rynku miasta

  • Ze sceny popłyną Kolędy w wykonaniu zespołów, Chórów, Solistów.

ZAPRASZAMY NA JARMARKOWE STOISKA:

  • Z Bożonarodzeniowymi wypiekami.
  • Świątecznymi dekoracjami.
  • Rękodziełem pracowni rzeczy pięknych.
  • Loteria fantowa.
  • Grzanym winem dla dorosłych.
  • Ciepłymi przekąskami itp…

    Podczas jarmarku będziemy kwestować i licytować na rzecz chorej Natalki


    O godz. 17.00 przekazanie Betlejemskiego Światła pokoju przez harcerzy




WYNIK KONKURSU "MOJE HOBBY"

Wyniki konkursu:

„Moje hobby”

        I.            Miejsce – Jakub Połomski – „Harry Potter”   

      II.            Miejsce – Aleksandra Pasierbska – „Konie”

    III.            Miejsce – Kamila Smulko – „Lalki porcelanowe”

Wyróżnienia:

·         Maja Solecka – „Konie i koty”

·         Monika Leonniec  i Ida Błąkała – „Prace plastyczne”

Nagroda Publiczności:

  • Angelika Odyjas i Ida Błąkała – „Prace plastyczne i Stare widokówki”

Wszystkim wyróżnionym Gratulujemy!



Google
Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny

Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne strony
Dla nauczycieli
Dla rodziców
Dla uczniów
Ankieta
Ulubiony dzień tygodnia pod względem zajęć w szkole?

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Nasze quizy
Brak Quizów