Nawigacja
Odliczamy do:

Świąt Wielkanocnych

Dzień
Dziś jest:

Wschód słońca: 6:19
Zachód słońca: 16:54

Dzień trwa:
10 Godzin 35 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 7:59
Reklama
Dziennik elektroniczny

Statystyki reklamowe
X OKRĘGOWE ZAWODY SPORTOWO - OBRONNE W LUBOMIERZU

We wtorek, 26 kwietnia, drużyna naszych gimnazjalistów w składzie:


Nikola Raszkowska

Kasia Zastawniak

Wiktoria Zastawniak

Oliwka Kołodziejewska

Justyna Wesołowska

Natalia Ziemian

Julia Kopczyńska

Michał Piwiński

Maciek Zych

Konrad Szyłak

Dominik Wolski

Filip Dziuda

Dominik Zając

wraz z opiekunem, p. Martą Janur, pojechała do Lubomierza bronić zeszłorocznego mistrzowskiego tytułu w zawodach sportowo – obronnych. W przenikliwym zimnie spędziliśmy na boisku ponad trzy godziny, biorąc udział w następujących konkurencjach drużynowych:


o bieg przełajowy

o tor przeszkód

o rzut granatem

o znajomość symboli narodowych

o pierwsza pomoc

o ubieranie bojowego munduru strażackiego

o przenoszenie zasobników

o strzelanie z broni krótkiej.


Tym razem w stawce ośmiu gimnazjów ( Węgliniec, Sulików, Bogatynia, Lubomierz, Wleń, Jerzmanki, Gryfów Śl., Mysłakowice) zajęliśmy III miejsce, przy okazji wygrywając dwie osobno nagradzane konkurencje: znajomość symboli narodowych oraz konkurencję strażacką. Wygrana była w naszym zasięgu, ponieważ zwycięskie gimnazjum z Gryfowa Śl. zdobyło 47 pkt., II miejsce Gimnazjum Sulików- 46 pkt., a my – 45 pkt.


Rewanż za rok:)))

Marta Świerczyńska - Janur

 

 

M
martaj

MISTRZOSTWA POWIATU LWÓWECKIEGO ORAZ FINAŁ 2 STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH LZS

W dniu 15 kwietnia bardzo liczna, bo aż 43 – osobowa ekipa biegaczy z naszej szkoły pojechała do Rakowic Wlk., by powalczyć o jak najlepsze lokaty w biegach przełajowych. Oto wszyscy nasi zawodnicy poczynając od najmłodszych oraz miejsca, jakie zajęli:

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III


Jakub Krystecki V

Emilia Krystecka II

Anastazja Marczenko III

Mateusz Zając I

Hubert Sawicki V

Kornelia Taraska II

Tymoteusz Schilberg VII

Fabian Bełtowski X

Wiktoria Leśniak VI

Kajetan Kulczycki IV

Marcel Szulist VI

Daniel Nowakowski VII

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI


Ada Gap III

Agnieszka Wojewódka VII

Marta Wojewódka VIII

Dominika Macur IX

Weronika Czerkies X

Ireneusz Dawidowicz IV

Nataniel Rak XIII

Alan Czerwiński XV

Dominika Załęska II

Konrad Liszka IV

Mateusz Wolski VIII

 

GIMNAZJUM


Martyna Izworska II

Julia Nowak III

Miłosz Zych III

Maksymilian Schilberg IV

Kamil Kulewicz V

Nikola Raszkowska I

Oliwia Kołodziejewska II

Justyna Wesołowska III

Wiktoria Zastawniak IV

Kasia Zastawniak V

Sandra Spyrka VI

Iza Kuśnierzewska II

Jakub Wełpa I

Dominik Wolski II

Konrad Szyłak IV

 

Nasza szkoła wygrała klasyfikację drużynową i przywiozła piękny puchar!

Marta Świerczyńska - Janur

 

 

 

 

 

martaj

MISTRZOSTWA POWIATU LWÓWECKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

 

Dnia 12 kwietnia 2016 roku na Orliku przy Gimnazjum w Gryfowie Śląskim odbyły się rozgrywki w ramach kalendarza PSZS w Lwówku Śląskim w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych o miano najlepszej drużyny szkolnej w Powiecie Lwóweckim.

PRZEBIEG ZAWODÓW:


PRY GIM Lwówek Śląski - GIM Lubomierz (0:3) 0 : 9

GIM Wleń - GIM Gryfów Śląski (0:3) 0 : 4

PRY GIM Lwówek Śląski - GIM Mirsk (0:4) 0 : 6

GIM Lubomierz - GIM Gryfów Śląski (0:0) 0 : 3

GIM Wleń - GIM Mirsk (5:0) 10 : 0

PRY GIM Lwówek Śląski - GIM Gryfów Śląski (0:7) 0 : 7

GIM Lubomierz - GIM Wleń (1:0) 2 : 1

GIM Gryfów Śląski - GIM Mirsk (3:0) 5 : 0

PRY GIM Lwówek Śląski - GIM Wleń (0:5) 0 : 9

GIM Lubomierz - GIM Mirsk (2:0) 5 : 0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

I miejsce Gimnazjum Gryfów Śląskim op. Krzysztof Gajewski

II miejsce Gimnazjum Lubomierz op. Marcin Osiadacz

III miejsce Gimnazjum Wleń op. Marta Świerczyńska - Janur

IV miejsce Gimnazjum Mirsk op. Agnieszka Cichoń

V miejsce Prywatne Gimnazjum Lwówek Śl. op. Grzegorz Połaczewski

 

Nasze gimnazjum reprezentowały:

 

Nikola Raszkowska

Martyna Taraska

Sandra Spyrka

Kasia Zastawniak

Wiktoria Zastawniak

Klaudia Krystecka

Oliwka Kołodziejewska

Justyna Wesołowska

 

Marta Świerczyńska - Janur

 

martaj

CZYTANIE ŁĄCZY EUROPĘ -POZNAJEMY LITERATURĘ EUROPEJSKĄ

W bibliotece trwa od marca do maja projekt dla klas I-III  "Czytanie łączy Europę -poznajemy literaturę europejską"
Tydzień polski -klasy I

Tydzień niemiecko-angielski-klasy II

Tydzień szwedzko-duński-klasa III

Pozostałe klasy -Czytać, czy nie czytać oto jest pytanie

Kamishibai-japońska sztuka opowiadania bajek i baśni

Asteriks i Obeliks jakiego nie znamy

Noc bibliotek

Tydzień polski dla klas I
Uczniom klas I czytali zaproszeni goście:p. Regina Kresta "O lisie Witalisie ",p. Zofia Bielat "Zielony Nikt",p. Danuta Dziatłowicz "Legenda  o Warsie i Sawie"
Tydzień literatury angielsko-niemieckiej dla klas II

06.04.2016r

Głośne czytanie uczniom klasy IIa przez uczniów klasy II gimnazjum

"Legenda o Smoku Wawelskim"

"The legend of the Wawel Dragon"

"Legende vom Wawel -Drachen"  w trzech językach !

Czytały uczennice klas IIA oraz IIB gimnazjum:

Sara Sawicka -j. angielski

Natalia Sołtys -j. niemiecki

Magdalena Szelecheda -j.polski

Wrażenie i opinie maluchów były bardzo pozytywne. Najbardziej podoabała im się legenda czytana po angielsku .

Podziękowania dla gimnazjalistek  za odwagę !

opracowała: Lucyna Worobij

administrator

KLASA 1 ROK SZKOLNY 2016/2017

 

LISTA  UCZNIÓW  ZAKWALIFIKOWANYCH

DO  KLASY  PIERWSZEJ

W  ROKU  SZKOLNYM     2016/2017

 

  1. Czarnuszko Hanna
  2. Gutkowski Igor
  3. Idzik Amelia
  4. Jabłońska Oliwia
  5. Korczyński Oskar
  6. Litke Dawid
  7. Pachota Otylia
  8. Zańko Maksymilian
administrator

Google
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne strony
Dla nauczycieli
Dla rodziców
Dla uczniów
Ankieta
Ulubiony dzień tygodnia pod względem zajęć w szkole?

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Nasze quizy
Brak Quizów