Nawigacja
Odliczamy do:

Święta Edukacji Narodowej

Dzień
Dziś jest:

Wschód słońca: 7:14
Zachód słońca: 15:55

Dzień trwa:
8 Godzin 40 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 9:54
NOWA STRONA INTERNETOWA


SERDECZNIE  ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOLNĄ

administrator

Sztafetowe biegi przełajowe.
Dwie sztafety dziewcząt z naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu Lwóweckiego w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się 2 pażdziernika 2018r. na Stadionie Miejskim w Lwówku Śląskim. Naszą szkołę reprezentowały dwie sztafety dziewcząt: młodsza i starsza. W młodszej grupie startowały dziewczęta z klas 4 - 6, które po zaciętej walce,  przede wszystkim z zimnem i silnym wiatrem, zajęły II miejsce. Po nich na starcie stanęły starsze koleżanki z klas: 7,8 i IIIG. Dziewczęta pobiegły na 1000m i w swojej kategorii wiekowej zajęły IIImiejsce. Wszystkim startującym dziewczętom serdecznie gratuluję.
Anna Kulikowska

Empik dla szkól-Tysiąc powodów by czytać!
Uwaga! Uwaga!
Podaję aktywny już link do głosowania
Wystartowała akcja -Empik dla szkół-Tysiąc powodów by czytać!
Od dzisiaj rozpoczynamy głosowanie na naszą szkolną bibliotekę!
Wchodzimy na stronę www.empik.com/biblioteki i oddajemy  codziennie swój głos na naszą  bibliotekę do 21 października!
Liczę na każdy Wasz głos!
Przekażcie znajomym, a znajomi niech przekażą swoim  znajomym itd....
"Ruszamy do boju" i walczymy o 1000 książek!

lucynaworobij

Rajd Kuratoryjny
W tym roku również uczniowie naszej szkoły wzieli udział w Jeleniogórskim Rajdzie Młodzieży Szkolnej "Kuratorka". Wybraliśmy trasę nr 7 (dwudniową) prowadzącą ze Szklarskiej Poręby Średniej do Piechowic Górnych z noclegiem w schronisku "Plum" (pierwszego dnia) i z Piechowic do Sobieszowa i Cieplic (drugiego dnia). Zwiedziliśmy muzeum Hauptmannów, wspinaliśmy się na skały Sowiniec i Chybotek, odwiedziliśmy Wodospad Szklarki i Zamek Chojnik. Uroczyste zakończenie rajdu odbyło się w SP nr 6 w Cieplicach. Celem rajdu była popularyzacja turystyki pieszej, propagowanie zasad ochrony przyrody, a także przybliżenie młodzieży walorów turystycznych Sudetów. W rajdzie wzieła udział dziewięciososbowa drużyna złożona z uczniów klas 5b i 7b ze swoimi wychowawczyniami. Pomimo zmęczenia, uważamy rajd za bardzo udany. Pogoda i atmosfera na trasie były wspaniałe. Mamy nadzieję że w przyszłym roku również spotkamy się na "Kuratorce".

Anna Kulikowska

ZAŁÓŻ KONTO W SKO
Sko.jpg

Żeby odłożyć na wymarzony rower, rolki, grę, zabawkę, bilet na koncert czy do kina... Cokolwiek zechcesz. Zamiast wydawać otrzymywane od rodziców kieszonkowe, wystarczy, że co tydzień będziesz odkładał całą kwotę, albo chociaż część, na książeczkę SKO, a Twoje marzenia się spełnią! Oszczędzanie w SKO to także świetna szkoła rozsądnego gospodarowania pieniędzmi, a ta umiejętność bardzo przydaje się w dorosłym życiu.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do założenia konta w SKO.

W ramach programu SKO będziecie mogli korzystać z konta, które jest:

- bezpieczne,

- bezpłatne,

- dobrze oprocentowane – 2,5% w skali roku do 2500 zł, 0,50% od nadwyżki ponad 2500 zł,

- na koncie dokonywana jest tygodniowa kapitalizacja odsetek /widzicie jak „rosną” Wasze oszczędności.

Dodatkowo każdy SKO-wicz ma dostęp do serwisu internetowego SKO. Za pośrednictwem serwisu można w bezpieczny sposób zarządzać swoim kontem: podglądać stan środków, historię oszczędzania i wyliczać zysk. Serwis stwarza również możliwość zakładania wirtualnych skarbonek i racjonalnego oszczędzania na konkretny cel. Dodatkową atrakcją jest możliwość zdobywania wirtualnych odznak dla oszczędnych.

Wystarczy porozmawiać z rodzicami, wypełnić oświadczenie, podpisać je i przynieść do opiekunki SKO pani Barbary Worobij lub pani Anny Połaczewskiej.

CZEKAMY NA NOWYCH CZŁONKÓW!


Anna Polaczewska

Google
Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny

Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne strony
Dla nauczycieli
Dla rodziców
Dla uczniów
Nasze quizy
Brak Quizów