Nawigacja
Odliczamy do:

Świąt Wielkanocnych

Dzień
Dziś jest:

Wschód słońca: 6:19
Zachód słońca: 16:54

Dzień trwa:
10 Godzin 35 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 7:59
Reklama
Dziennik elektroniczny

Statystyki reklamowe
Ostatnio dodane albumy
Berlin Szkola Amerykanska Jaselka Czytanie Otrzesiny Przeglad piesni Pasowanie Spotkanie autorskie Dzien Patrona Dzien Nauczyciela
Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do stolicy

W marcu odbędzie się 3 dniowa wycieczka dla uczniów naszej szkoły do Warszawy. W ramach współpracy z American School o Warsaw uczniowie będą mieli okazję zwiedzić szkołę amerykańską, porozmawiać z uczniami i nauczycielami oraz zobaczyć przedstawienie w języku angielskim pt.: Shrek. Ponadto zwiedzimy Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Pałac Kultury i Nauki oraz Stare Miasto. Dojazd i powrót pociągiem z Intercity, a po Warszawie będziemy się przemieszczać komunikacją miejską (autobusy i metro). Przyjmujemy zapisy na listę rezerwową. Więcej informacji u organizatorów (p. Agata Czarnuszko i p. Daniela Fidorów).

Agata Czarnuszkoadministrator

Wycieczka do Berlina

Wycieczka do Berlina

W styczniu grupa gimnazjalistów z naszej szkoły udała się na wycieczkę do Berlina. Wyjazd został zorganizowany przez panią Magdaleną Borkowską. Młodzież miała okazję zobaczyć Parlament Reichstag, Muzeum Egipskie, Pergamon, pomnik ofiar drugiej wojny światowej, Kościół Pokoju i Bramę Brandenburską. Razem z uczniami pojechały również nauczycielki z naszej szkoły: Izabela Michalczewska, Lucyna Worobij, Marta Janur oraz Agata Czarnuszko.
Agata Czarnuszko
administrator

PROJEKT SPORTOWY

JuniorSport

9 grudnia 2016r. zakończyła się kolejna edycja programu JuniorSport. Aktywnie uczestniczyliśmy we wszystkich odsłonach tego projektu. Celem jaki nam przyświecał było upowszechnianie wśród dzieci postaw sportowych, społecznych i prozdrowotnych. Zajęcia odbywały się na szkolnych obiektach sportowych trzy x w tygodniu pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego. Adresatami projektu byli uczniowie klas IV - VI. W związku z realizacją JuniorSportu otrzymaliśmy sprzęt sportowy, koszulki, plakaty i inne materiały reklamowe.Od stycznia 2017r. Min. Sportu znów proponuje uczniom udział w programie o nazwie - "Szkolny Klub Sportowy". Nasza szkoła już wysłała zgłoszenie do udziału w tym projekcie. Mamy nadzieję, że zostaniemy do niego zakwalifikowani! Dzieci już nie mogą się doczekać, chętnych nie brakuje! do zobaczenia.

Anna Kulikowska


Images: juniorsport2016.jpg

 

administrator

WYPOCZYNEK W BUKOWCU

Zielona szkoła w Bukowcu

W dniach 5,6,7 grudnia 2016r. uczniowie szkoły podst.- klas II, III oraz Va i Vb przebywali na zielonej szkole w Bukowcu w ośrodku "Margo". Dziećmi opiekowały się: p. Ewa Frąckowiak, p. Lucyna Worobij, p. Elżbieta Zych i p. Anna Kulikowska. Program pobytu był bardzo bogaty. Klasy piąte miały wycieczki po okolicy, poznały historię dawnych właścicieli Bukowca, zwiedziły Park Miniatur w Kowarach. Były zajęcia sportowe oraz gry i zabawy rekreacyjne. Przyjechał Mikołaj z prezentami a wieczorem odbywały się próby jasełek. Pogoda dopisała a warunki i wyżywienie były bardzo dobre. Zdaniem dzieci i opiekunów to był bardzo udany wyjazd.

ZAPRASZAMY DO GALERII

Anna Kulikowska

 

administrator

Szkolne Jasełka

Szkolne Jasełka

22 grudnia 2016 klasa pierwsza Gimnazjum wystawiła Jasełka dla całej społeczności szkolnej i zaproszonych gości.
Młodzież została przygotowana do występu pod kierunkiem Pani Agaty Czarnuszko i Pana Łukasza Markowskiego.
Agata Czarnuszko
administrator

Google
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne strony
Dla nauczycieli
Dla rodziców
Dla uczniów
Ankieta
Ulubiony dzień tygodnia pod względem zajęć w szkole?

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Nasze quizy
Brak Quizów